Carb Blocker

Carb Blocker

Carb Blocker je účinný doplněk stravy podporující rychlé a trvalé hubnutí.

Carb Blocker

Dolněk stravy Carb Blocker je přípravek na hubnutí, který je vyroben dle nejnovější formule Phase 2 Carb Controller. Toto složení zaručuje rychlé hubnutí bez vedlejších účinků.

  • řešení jak rychle zhubnout bez diet
  • pokles kalorického příjmu až o 20%
  • blokuje rychlé kalorie z pečiva a cukrů
  • nová formule Phase2 CarbController

Carb Blocker neutralizuje trávicí enzymy alpha amylase, tím oddaluje trávení cukrů, pečiva a dalších potravin s obsahem sacharidů a znemožňuje jejich přeměnu na tuky.

Díky Carb Blockeru při stejném množství potravy váš kalorický příjem klesne až o 20%.

Carb Blocker je ten správný přípravek pro hubnutí bez drastických diet, zaručuje zdravé a udržitelné hubnutí.

 “ … Ze sportu jsem věděla, že kvalitní doplňky pomáhají. Vsadila jsem na Harmoline a udělala jsem dobře, kila jdou dolů bez drastické diety.“ ( Lenka, 35 let ) 

 

Přípravek na hubnutí Carb Blocker obsahuje unikátní kombinaci látek, které všestranně působí na tělo a zrychlují metabolismus, tím i spalování tuků. Výsledkem je hubnutí bez hladu a drastických diet

Certifikovaná výroba

Při výrobě je dbáno na používání kvalitních surovin a pečlivost při výrobě. Díky výrobě v EU je garantována nejvyšší kvalita suroviny a zpracování, tím i nejvyšší účinnost.

Náš výrobek je pravidelně kontrolován a akreditován nezávislými orgány, splňuje normu EN ISO 9001:2000 a je registrován u FDA a EPA. Nezávaznost produktu byla ověřena také laboratorním vyšetřením Ústavem pro vyšetřování potravin, jenž je akreditovanou laboratoří č. 1164 ČIA dle normy ČSN EN ISO/IEC 17025:2005.

Složení Carb Blocker

Každá kapsle obsahuje: fazole kidney – extrakt (Phaseolamin 62,5 mg), guarana P.C. 4:1 (22% kofein) – 10 mg, vitamín C kyselina askorbová – 150 mg, chrom pikolinát 12% chrom – 0,03 mg

Ostatní složky: celulóza, želatinová kapsle, stearát hořečnatý, oxid křemičitý

 

Balení a dodání Carb Blocker

1 balení obsahuje 120 tobolek

Výrobce poskytuje prodlouženou 30denní záruku vrácení peněz bez uvedení důvodů.

  • Doprava Zdarma

Carb Blocker

Objednejte si Carb Blocker ještě dnes

 

 

button(50)

 

 

 

 

 

 

Upozornění a poznámky

Přípravek není určen dětem, mladistvým, těhotným a kojícím ženám a ženám, které se připravují na mateřství. Požívání doplňků stravy doporučujeme konzultovat s lékařem. Tento produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Přípravek Harmoline nemůže nahradit zdravou vyváženou stravu v přiměřeném množství ani zdravý životní styl s dostatkem pohybu. Nikdy nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte přípravek na chladném suchém místě.

Výrobce

Výrobcem je společnost Northampton Biotech, která na trh dodává přípravky v produktové řadě Harmoline.

Produkty značky Harmoline jsou určeny všem těm, kdo touží shodit nadbytečné kilogramy.

 „Díky produktům Carb Blocker jsem shodila 6,5 kilo za 4 měsíce. Je to skvělý úspěch, protože o snížení váhy se snažím už pět let. Zkoušela jsem nejrůznější diety, hladověla, ale teprve se Carb Blocker se mi to poprvé podařilo, kila jsou dole bez hladu.“ ( Andrea, 38 let )  

 

Objednejte si Carb Blocker ještě dnes !

  • Řešení jak rychle zhubnout bez diet
  • Pokles kalorického příjmu až o 20%
  • Doprava ZDARMA
  • 30denní záruka vrácení peněz