erectan

Erectan®

erectan

Erectan® 400 mg je extra silný doplněk stravy určený pro muže k jednorázovému užití v intimních chvílích.

Erectan® 400 mg

Přípravek Erectan je doplněk stravy ve formě tabletek určený pro muže k jednorázovému využití v intimních chvílích. Přípravek může být podáván dlouhodobě.

Užívání přípravku Erectan je jednoduché a pohodlné. Je formě tobolek, je volně prodejný také v lékárnách (bez lékařského předpisu) a díky vhodnému složení ho mohou užívat i diabetici.

Výhody přípravku Erectan

  • Maximální bezpečnost přípravku
  • Použití kvalitních surovin
  • Dostupnost
  • Certifikovaná výroba

Při výrobě přípravku Erectan se používají pouze nejkvalitnější dostupné suroviny. Vždy je dbáno na čistotu nebo sílu extraktu použitých látek a surovin.  Erectan® 400 mg  již obsahuje novou účinnější formu L-Arginin alfa-ketoglukarát a ne běžně využívanou variantu aminokyseliny Arginin.

Nejen kvalita surovin, ale i maximální důraz na kvalitu při výrobě, používání nových technologií a certifikace výrobních prostor ( HACCP ), zajišťuje bezpečnost a účinnost přípravku.

  • U přípravků Erectan® nejsou známé žádné nežádoucí vedlejší účinky

Složení přípravku Erectan

Přípravek Erectan® 400 mg obsahuje: L-Arginine alpha-ketoglutarate, L-Arginine base, L-Citrulline, L-Ornithine alpha-ketoglutarate, L-Lysine HCL.

L-arginine alfa-ketoglutarát – Zvyšuje produkci oxidu dusíku, který má primární vliv na prokrvení pohlavních orgánů.

erectan

Dávkování přípravku Erectan

Doporučené dávkování přípravku Erectan® 400 mg je:

1-2 tobolky cca 60 minut před započetím sexuálního aktu. Maximální denní dávka je 4 tobolky.

Nepřekračujte doporučené dávkování.

Doprava a dodávka

Přípravek je dodávám v diskrétním balení s doručením na Vaši adresu, nebo uložením na nejbližší poště po dobu 2 týdnů. Expedice je většinou následující pracovní den po obdržení objednávky.

 

Objednejte si Erectan® 400 mg ještě dnes

button(50)

 

 

O výrobci

Přípravek Erectan® 400 mg vyrábí na trh dodává firma Herbo Medica s.r.o. Firma se zabývá výrobou a výzkumem přípravků na podporu erekce. Jejím druhým okruhem zájmu a vývoje je řada přípravků určená ke komplexní péči o atopickou pokožku.

Pro podporu erekce a kvalitní sexuální život mužů nabízí:

 

Upozornění a poznámky

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Při současném užívání léků pro léčbu sexuální dysfunkce nebo oběhového systému doporučujeme konzultaci s lékařem. Skladujte na suchém a tmavém místě, při teplotě do 25 °C. Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy.