Zhubněte jednou pro vždy. Přirozeně a bez hladovění.

Využijte unikátní metodu pro úspěšné a trvale hubnutí

Objednejte se na úvodní konzultaci

za akčních 200 Kč ještě dnes.

Objednat konzultaci

Unikátní koncept nutričního poradenství

fade-leftfade-right

Hubnutí s odborníky podle nutriční typologie

Nutriční typologie – speciální systém ( program ) určení individuálního typu metabolismu, pomocí kterého je následně sestaven individuální výživový plán a jídelníček.

Vše s cílem pro Vaše optimální zdraví a ideální postavu

 • Unikátní metoda hubnutí na českém trhu
 • Hubnutí pod dohledem odborníků
 • Pro ideální postavu jednou pro vždy
 • Bez strachu z Jo-Jo efektu

Co získám?

 • Komplexní diagnostika

  Měření tuků, svalů a vody ve Vašem těle na profesionálním přístroji

 • Vzorový jídelníček a osobní doporučení

  Vzorový jídelníček pro udržení ideální váhy a odborná doporučení vytvořená na míru

 • Motivace

  Nejste na to sami. Specialisté a výživový poradci jsou zde pro vás.

Začněte cestu za vysněnou postavou ještě dnes!

arrow
 • Objednejte se dnes

  Konzultace na pobočce Svět zdraví

  První konzultace za akční cenu 200 Kč.

Objednat se na konzultaci

Napsali o nás

Co je nutriční typologie? Jak vše funguje a probíhá?

Komplexní nutriční typologie je unikátní systém, který umožňuje určení individuálního typu metabolismu (spalování). Díky němu je možné sestavit plán a jídelníček tak, aby vedl k optimálnímu zdraví a ideální hmotnosti.

 • Úvodní konzultace

  Základem je konzultace a odborné vyšetření.

  Odborné vyšetření probíhá na speciálním přístroji Tanita. A díky tomuto vyšetření získáte detailní přehled o své postavě. Zjistíte například přesné množství tuků a svalové hmoty ve Vašem těle, množství minerálů v kostech.

Při konzultaci s vámi nutriční specialista projde Vaše současné stravovací návyky a postupně odhalí skryté příčiny Vaší nadváhy.

Na základě takto získaných údajů Vám vysvětlí na co se máte zaměřit, aby bylo Vaše hubnutí co nejúčinnější a Vy jste získali svou vysněnou postavu natrvalo. A získáte vzorový jídelníček s individuálními tipy.

 

 • S dvaceti devíti kily navíc jsem se přestala cítit dobře nejen po fyzické, ale především po psychické stránce. Prošla jsem si několika dietami, ale vždy to dopadlo špatně. Pak jsem ale šla na konzultaci do Světa zdraví. Zprvu jsem sice měla strach, že nezvládnu nastavený jídelníček dodržovat a že budu muset jíst to, co mi nechutná. Vše ale dopadlo dobře.

  Nyní se o 29 kilo lehčí cítím skvěle. Ale bez mého výživového poradce by to nikdy nešlo. Důležité je si uvědomit, že vše je jen na Vás a Vaší chuti změnit život k lepšímu.( Kateřina V. )

 • Dokud jsem studovala, měla jsem váhu pod kontrolou. V okamžiku, kdy jsem nastoupila do zaměstnání,  díky celodennímu sezení při práci za počítačem, každý rok mi přibylo jedno či dvě kila. Až jsem byla na váze mezi 77 – 79 kg. Sice jsem chodila pravidelně cvičit, ale nedokázala jsem svou váhu snížit.

  Věděla jsem, že chyba je v mém jídelníčku, ale neuměla jsem si ho sama správně poskládat.

  V době kdy jsem šla na první konzultaci tak mi zdravotní potíže (bolesti kolen) znemožňovaly větší pohyb a cvičení.

  Ve Světě zdraví jsem byla příjemně překvapena přístupem a milým jednáním. Dostala jsem jídelníček šitý na míru. Poznala potraviny, které byly pro mě dosud neznámé, ale překvapivě velice chutné. Již při první kontrole se dostavily výsledky, měla jsem také více energie, zmizela únava. V průběhu programu jsem musela podstoupit operaci kolene, a přesto i v této době, kdy jsem jen ležela, váha klesala díky stravě.

  Nyní po 4 měsících mám o 10 kg méně a především výrazný úbytek tuku. ( Kristýna H. )

Nutriční typologie

Nutriční typologie je zaměřená na dokonalé poznání a pochopení Vašeho metabolismu.

Naše výsledky mluví za nás:

 • 271 816 kg zhubli klienti

 • 78 poboček po celé ČR

 • 189 specialistů

 • 68 072 Klientů

Objednejte se na konzultaci a začněte hubnout ještě dnes

Objednat se na konzultaci

Hubněte pod dohledem skutečných odborníků

Změňte svůj život a nastartujte svou cestu za přeměnou Vaší postavy za pomocí našich výživových odborníků.

Program Nutriční typologie vyvinuli přední čeští odborníci na výživu.Nutriční specialisté objevili důvod a chyby, které způsobují, proč většina lidí při hubnutí a přeměně postavy selže. A objevili řešení: Nutriční typologii a následný systém péče.

Činnost Světa zdraví a program nutriční typologie zastřešuje Vědecko-lékařská rada složená z odborníků a lékařů. Tento orgán dohlíží na neustálý rozvoj Komplexní nutriční typologie a garantuje certifikaci všech specialistů ve všech výživových směrech.

Členy Vědecko-lékařské rady jsou RNDr.Petr Fořt, CSc., MUDr. Ondřej Nývlt, MUDr. Lenka Řehořková, MUDr. Petr Lošan, MUDr. René Vlasák, MUDr. Alica Miedzinská, Ing. Hana Poskočilová, Ing. Ivan Mach, CSc.

RNDr. Petr Fořt, CSc.

Přední odborník na výživu v ČR, autor více než 20 knih o výživě, autor Komplexní nutriční typologie. Ve Světě zdraví má na starosti vývoj programu Komplexní nutriční typologie a je vedoucím oddělení zpracování biochemických vyšetření krve.

"Komplexní nutriční typologie je výsledkem mého dvacetiletého studia ověřovaného praxí a představuje ucelený systém pro výživu každého člověka. Umožní Vám najít způsob stravování, který je pro Vás nejvhodnější. Díky tomu si budete moci i Vy jednoduše hlídat optimální váhu, budete plni vitality a energie."

MUDr. Ondřej Nývlt

Dříve pracoval v IKEM na kardiochirurgii, prošel si několikaletou prací pro farmaceutickou firmu Merck Sharp & Dohme a nyní se věnuje vzdělávání specialistů Světa zdraví. Jeho úkolem je spojovat poznatky moderní medicíny s výživovým poradenstvím. Taktéž se účastní vývoje nových doplňků stravy.

MUDr. Lenka Řehořková

Zaměřuje se na vnitřní lékařství a klinickou imunologii, práce s autovakcínami. Člen týmu rehabilitace a sportovní medicíny, pedagogická činnost.

Sestavení a dodržování osobního stravovacího plánu pod dohledem specialistů pak vede k dosažení ideální tělesné hmotnosti a zlepšení zdravotního stavu.

Objednejte se na konzultaci a začněte hubnout ještě dnes

Objednat se na konzultaci

Komplexní nutriční typologie

Dále se můžete přihlásit do Komplexního programu nutriční typologie. Při něm se pravidelně scházíte se svým nutričním poradcem.


 • Komplexní nutriční typologie

  Každý jsme geneticky odlišný, máme různé krevní skupiny, pH organismu i jiné rodinné návyky. Je proto logické, že máme jiné potřeby. Co vyhovuje jednomu, u druhého může škodit. Unifikovaný způsob hubnutí vhodný pro každého neexistuje. Naši klienti hubnou tak, jak je jim geneticky přirozené.
 • Komplexní nutriční typologie

  Kombinuje 7 hlavních nutričních směrů od čínského lékařství, Ájurvédy, metabolické typologie až po nejnovější lékařské objevy. Obsahuje mnoho set diet a doporučení. Specialisté vyberou a přizpůsobí tu nejvhodnější přímo pro klienta.

Co získáte s Komplexní nutriční typologií

Cesta k dosažení ideální tělesné hmotnosti a zlepšení zdravotního stavu.

 • Zdravou a přirozenou hmotnost – bude vědět, které potraviny u něj podporují spalování tuku.
 • Více energie, protože dodá organismu přesně to, co potřebuje.
 • Lepší zdraví – díky dobré kondici jeho organismu.
 • Účinné rady, které jsou užitečné přímo pro něj, nikoliv obecně známá pravidla hubnutí.
 • Osobní st ravovací plán – klient obdrží seznam potravin včetně jídelníčku a doporučení, které potraviny kdy a jak kombinovat. Stravovací plán je zcela individuální v závislosti na výsledcích provedené diagnostiky.
 • Rozdíly v biochemickém vyšetření krve před a po změn ě životního stylu.
 • Seznam potravin, které konkrétnímu typu geneticky pomáhají hubnout, dodávají energii, a které naopak danému typu nesvědčí, škodí a přibírá po nich na váze.

Motivujeme a pomáháme

 • Pomocí specialisty se naučí, jak veškerá doporučení uvést do praxe.
 • Po dobu programu se klient může spolehnout na jeho koučing, podporu, motivaci a rady.
 • Pomocí Komplexní nutriční typologie klient získá snadný přehled, které potravinové doplňky mu mohou účinně pomoci, a které jsou pro jeho organismus zbytečné.

Kolik vše stojí

Původní cena 60 minutová konzultace a vyšetření na speciálním stroji byla 600 Kč. Nyní je start za vysněnou postavou jednoduší, cena za konzultaci byla snížena na 200 Kč.

 • 200 Kč za úvodní konzultaci a vyšetření. ( časově omezená akce )

Cena pokračování programu nebo ceny doporučených produktů Vám sdělí nutriční specialista.

Provozovatel dále nabízí 100% záruku spokojenosti. Pokud v průběhu konzultace zjistíte, že provás není přínosná, vrátí Vám peníze zpět.

Objednejte se na konzultaci a začněte hubnout ještě dnes

Objednat se na konzultaci

Kde nás najdete

Naše pobočky – jsme i ve Vašem kraji

Poskytovatelem odborných konzultací a provozovatelem poboček je divize Svět zdraví

společnosti SUNKINS a.s. Americká 17, 120 00 Praha 2 - Vinohrady

Co dále nabízíme

 • Mikroskopické vyšetření krve

   

  V podstatě se jedná o jednoduché vyšetření, kdy z kapky Vaší krve může specialista pod speciálním mikroskopem určit patologie, které mohou výrazně ovlivňovat Váš zdravotní stav. Na vlastní oči můžete vidět např. kvasinky, plísně, cholesterol, kyselinu močovou atd. Většina těchto patologií se dá částečně nebo zcela odstranit vhodnou stravou.
 • Sportovní výživa

  Stále častěji se na nás obracejí také sportovci, kteří chtějí zvýšit svůj výkon a nevědí, jak se správně stravovat. Krom Dětské výživy proto vyvíjíme speciální program určený pro sportovce. Na základě požadavku sportovce, zda chce zvýšit výkon, přibrat svaly, shodit tuky apod. A v souladu s Komplexní nutriční typologií budou naši specialisté schopni připravit klientovi výživový plán a další praktická doporučení.
 • Dětská výživa

  Počet obézních lidí neustále narůstá a stejně tak je tomu i u dětské populace. V našich poradnách jsme zaznamenali zvýšenou návštěvnost maminek, které trápí nadváha jejich dětí. Vnímáme to jako závažný problém. Proto se chceme na pro blematiku dětské obezity výrazněji zaměřit. Svět zdraví vyvíjí speciální program, který se zaměřuje na dětskou obezitu. Jeho součástí budou vhodná doporučení, jídelníčky a další praktická doporučení zaměřená na děti a dospívající mládež.
 • Funkční potraviny

  V poslední době nás velmi zajímají i tzv. funkční potraviny, které přinášejí oproti běžným potravinám i další bonusy pro náš organismus. Do našeho portfolia jsme v poslední době uvedli proteinové tyčinky, které jsou 100% přírodní a neprocházejí vysokými teplotami, takže si suroviny zachovávají všechny živiny a přínosné látky. Toto však nejsou jediné benefity našich NatBarů. Dalším výrobkem byla čokoláda, která obsahuje vysoké množství velmi kvalitního kakaa a navíc je obohacena o vlákninu. Nyní se soustředíme na snídaňové cereálie, protože ty běžně dostupné, jsou plné cukru, tuku a dalších látek, kterým se chceme v našem produktu vyhnout. Cereálie bychom chtěli uvést na trh před koncem roku 2014.
arrow

Objednejte se na konzultaci a začněte hubnout ještě dnes

Objednat se na konzultaci

Poskytovatelem odborných konzultací a provozovatelem poboček je divize Svět zdraví společnosti SUNKINS a.s.

Provozovatel webu: Michal Kudrna

video: Svět zdraví, foto: pixabay.com