Fat Blocker

Fat Blocker je doplněk stravy, který snižuje příjem kalorií z tuků.

Fat Blocker

Fat Blocker

 

Fat Blocker je doplněk stravy a 100% přírodní produkt. Jeho účinek je unikátní v tom, že zamezuje příjem kalorií z tuků.

Proč tuků? Právě tuky jsou nejvíce koncentrovaným nosičem kalorií – 100 gramů tuků je zhruba 1/3 doporučeného celodenního množství dospělého jedince.

Díky Fat Blocker budete hubnout bez hladu. Fat Blocker výrazně zpomaluje trávení a působí cíleně na tuky.

Příjem ostatních živin, které jsou pro tělo důležité, nebude přerušen. Budete tedy hubnout rychle a zároveň zdravě.

 

 

 

 • Zamezuje příjem kalorií z tuků
 • Budete hubnout bez hladu
 • Budete hubnout rychle a zdravě
 • 100% přírodní

Složení Fat Blocker

 • Počet tobolek: 90 tobolek / balení

Každá kapsle obsahuje: chitosan 250 mg, vitamín C 50 mg.

Ostatní složky: celulóza, stearát hořečnatý, želatinová kapsle.

Dávkování Fat Blocker

 • 1x před jídlem
  zapít sklenicí vody

Přípravek je vhodné užívat dlouhodobě, aspoň 2 měsíce.

Fat Blocker

arrow

 

Objednejte si FatBlocker ještě dnes!
100% přírodní produkt pro zdravé a rychlé hubnutí. Fat Blocker zamezuje příjem kalorií z tuků a pomáhá hubnout bez hladovění.

Nyní AKCE - cena dříve: 1 560 Kč, cena nyní - 780 Kč

Objednávejte ještě dnes za zvýhodněnou cenu a s dopravou zdarma >>

 • Doprava ZDARMA
 • Zvýhodněná cena
 • Prodloužená 30denní záruka vrácení peněz bez uvedení důvodů.
 • 100% přírodní produkt
  „Jsem na tradiční české jídlo, neumím jíst samé saláty. Problémy s váhou, které začaly po třicítce, jsem se opakovaně snažila řešit, bohužel nesprávně. Díky Fat Blocker dnes nedržím přísné diety, nehladovím, můžu přiměřeně jíst mé oblíbené jídlo a přitom hubnu. Po dvou měsících jsem o 3 kilo lehčí“ ( Jana )  

 

Laboratorně testovaný přírodní produkt

Fat Blocker je 100% přírodní. Základní účinná látka je získávána ze schránek mořských korýšů a pochazí z čistého prostředí oceánů. Díky výrobě v EU je garantována nejvyšší kvalita suroviny a zpracování, tím i nejvyšší účinnost.

Náš výrobek je pravidelně kontrolován a akreditován nezávislými orgány, splňuje normu EN ISO 9001:2000 a je registrován u FDA a EPA. Nezávaznost produktu byla ověřena také laboratorním vyšetřením Ústavem pro vyšetřování potravin, jenž je akreditovanou laboratoří č. 1164 ČIA dle normy ČSN EN ISO/IEC 17025:2005.

  „Než jsem zkusila Fat Blocker, prošla jsem peklem nespočtu diet a dobře míněných rad. Za poslední dva roky jsem díky pracovnímu přetížení přibrala 5 kilo. K produktům Harmoline jsem se dostala přes kamarádku, trenérku aerobiku. Po třech měsících jsem měla 5 kilogramů dole bez diet a hladovění.“ ( Ivana )  

 

Objednejte si FatBlocker ještě dnes!
100% přírodní produkt pro zdravé a rychlé hubnutí. Fat Blocker zamezuje příjem kalorií z tuků a pomáhá hubnout bez hladovění. Objednávejte ještě dnes za zvýhodněnou cenu a s dopravou zdarma >>

 

Poznámka a upozornění:

Fat Blocker není pro děti, mladistvé, kojící a těhotné ženy a ženy připravující se na mateřství. Konzumace doplňků stravy je doporučené konzultovat s lékařem. Nepřekračujte doporučené dávkování na obalu. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte přípravek na chladném suchém místě.

fat blocker