Flextor – kloubní výživa

Flextor je prémiový přípravek pro kloubní výživu. Obsahující 7 aktivních látek ve vysoké koncentraci. Je vhodný zejména pro sportovce nebo seniory.

Flextor – kloubní výživa

Flextor obsahuje 7 aktivních látek. Kromě chondroitinu, glukosaminu a MSM obsahuje navíc extrakt z boswellie, bromelain, kolagen a vitamín C. Za toto špičkové složení zaplatíte vzhledem ke konkurenčním produktům SKVĚLOU cenu.flextor1

Příznivé působení se může nejlépe projevit při dlouhodobém užívání. Flextor je proto vhodné užívat minimálně 2 až 3 měsíce. Flextor je určen k dlouhodobému užívání a je možné jej užívat i trvale.

 • Pro komplexní péči o klouby
 • Pro udržení dobrého stavu kloubních chrupavek při nadváze, při záteži kloubů
 • Vhodné pro seniory a sportovce
 • K dlouhodobému užívání

 Složení

obsah ve 2 tabletách
Glukosamin sulfát 700 mg
Chondroitin sulfát 300 mg
MSM – methylsulfonylmethan 200 mg
Bromelain 1200 GDU/g 100 mg
Boswellia serrata (65%) 100 mg
Kolagen 40 mg
Kyselina askorbová (vitamin C) 40 mg (50% DDD*)
DDD*: Doporučená denní dávkaPřídatné látky: stearan hořečnatý, mikrokrystalická celulóza.Složení kapsle: želatinaBez obsahu lepku a laktózy.

Dávkováníflextor

 • doporučená dávka 2 až 3 tablety denně
 • děti od 12 let 1 tableta denně
 • užívejte nejlépe s jídlem nebo po jídle
 • dostatečně zapijte
 • užívejte min. 2-3 měsíce, určeno k dlouhodobému užívání

 

Balení

1 balení = 120 tablet

Při pravidelném užívání 2 tablet Flextoru denně Vám 120 tabletové balení vydrží 60 dní.

 

 

Flextor je prémiová kloubní výživa obsahující 7 aktivních látek ve vysoké koncentraci.

CHONDROITIN

contents_1  Chondroitin je tělu vlastní látka. Řadí se mezi glykosaminoglykany, které jsou    důležitou součástí mezibuněčné hmoty kloubní chrupavky. Chrupavka je pojivová tkáň, která slouží ke zpevňování okolních tkání. V kloubech pokrývá jejich hlavice. Je velmi tuhá, ale zároveň pružná a schopná vyrovnávat otřesy.

 

GLUKOSAMIN

contents_2  Glukosamin je podobně jako chondroitin tělu vlastní látka. Je součástí složitějších struktur tzv. proteoglykanů, které jsou základní stavební složkou chrupavek a přirozenou součástí synoviální (kloubní) tekutiny.

 

 

BOSWELLIA

Boswellia serrata je bylina která se pro své příznivé působení tradičně užívá v Číně a Indi již po tisíciletí. Extrakt z boswellie obsahuje vysokou koncetraci aktivní látky zvané boswellin. Boswellin podporuje pohyblivost a může napomáhat při produkci kolagenu. Přispívá tak k udržení normálního stavu kloubů.

KOLAGEN

Kolagen je protein, který je důležitou součástí pojivových tkání. Je důležitou stavební složkou chrupavek, šlach a kostí.

VITAMIN C

Kyselina askorbová je důležitá pro normální biosyntézu kolagenu v těle. Přispívá k normální tvorbě kolagenu pro zachování normální funkce kostí a kloubních chrupavek. Je to také silný antioxidant. Díky své schopnosti pohlcovat volné radikály, pomáhá chránit buňky před negativním vlivem oxidačního působení volných radikálů.

MSM – methylsulfonylmethan

MSM – methylsulfonylmethan je organická forma síry, což je důležitý minerál pro lidské tělo. Síra je stavební součástí kolagenu a chrupavky.

BROMELAIN

Bromelain je rostlinný enzym získávaný ze stonku ananasu. Je to rostlinný enzym schopný štěpit bílkoviny. Je znám již od roku 1957 a je tradičně užíván v přírodních přípravcích.

kvalita_img

 • Flextor pro 40+
 • Žijte život naplno. Vyzkoušejte špičkovou péči o Vaše klouby Flextor
 • Pro sportovce
 • Sportujte naplno. Vyzkoušejte Flextor pro péči o namáhané klouby.

Vaše zkušenosti – Flextor recenze

 • Flextor užívám dlouhodobě a jsem s ním spokojen. Děkuji za slevu za věrnost a rychlé doručení zásilky. ( František )

 

 • FLEXTOR je super beru 3x denně a troufám si říci, že nic lepšího na našem trhu není. Moje problémy s kyčelnim kloubem odeznily po 2 týdnech. Není nutná masivní mediální reklama kvalita se prodává sama vřele doporučuji. ( Karel )

 

 • Dobrý den. Děkuji Vám za balení Flextor, který mně opravdu pomáhá. Jsem s ním velice spokojená. Ještě jednou děkuji. ( Věra Dvořáková)

 

 • Používal jsem konkurenční přípravek. Nyní jsem koupil Flextor, účinky jsou dobré a je mnohem levnější. Spokojenost. ( Bohuslav )

 

 • Jsme s partnerem velice spokojeni,on kloubní problémy(kyčle),já zánětlivá artritida i když mi tvrdil revmatolog,že toto složení má vliv jen na velké klouby.Oba jsme po 1 měs. pociťovali úlevu,objednáváme další větší dávku. ( Aja )

Upozornění

Není určeno pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Není vhodné užívat při známé přecitlivělosti na některou ze složek produktu, při známé přecitlivělosti nebo alergii na mořské korýše. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu a temnu v teplotě do 25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí. Bez obsahu laktózy a bez lepku.

flextor